پیکر شهید احمد شوهانی در میان استقبال مردم، وارد نهاوند شدبه گزارش ایرنا، آیین استقبال این شهید از میدان 15 خرداد آغاز و با استقبال مردم پس از عبور از خیابان های شهر، به محل سپاه ناحیه نهاوند انتقال داده شد.
علی خزایی رئیس بنیاد شهید شهرستان نهاوند در گفت و گو با خبرنگار اظهار کرد: به منظور حفظ کرامت شهدا برنامه ریزی های لازم برای استقبال و تشییع پیکر پاک این شهید به عمل آمده است و امشب بعد از نماز مغرب و عشا آیین وداع با پیکر این شهید والا مقام در حسینیه شهید حیدری برگزار می شود.
وی افزود: مراسم تشییع شهید احمد شوهانی فردا ساعت 9 صبح از درب سپاه این شهرستان برگزار و تا میدان امام خمینی (ره) ادامه می یابد که پس از نماز، پیکر شهید به زادگاهش شهر برزول منتقل و در آنجا به خاک سپرده می شود.
خزایی افزود: همچنین مراسم گرامیداشت یاد و خاطره این شهید روز دوشنبه بعد ازظهر از ساعت 14 در حسینیه شهر برزول با حضور مسئولان و مردم شهرستان برگزار می شود.
سرگرد پاسدار شهید احمد شوهانی از نیروهای گردان تکاور تیپ 32 انصارالحسین(ع) استان همدان و از مدافعان حرم آل الله روز شنبه 7 بهمن ماه در درگیری با داعش و در حفظ و حراست از مرزهای جمهوری اسلامی ایران در منطقه مرزی ازگله به شهادت رسید.
این شهید والا مقام سابقه چهار بار حضور در سوریه برای مبارزه با داعش و دفاع از حرم آل الله را داشته و به تازگی مسئولیت محور نیروها در منطقه مرزی ازگله را عهده دار بود.
شهرستان نهاوند در دوران دفاع مقدس 854 شهید والامقام را تقدیم اسلام و انقلاب کرده است.
7525/2090
خبرنگار: وحید سیفی**انتشار دهنده: سعید زارع کندجانیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید