مجید جلالی: فولاد تیم بسیار خوب و جنگنده ای استبه گزارش ایرنا مجید جلالی روز پنجشنبه پس از پیروزی 2 بر یک تیمش مقابل تیم فولاد در دیداری معوقه از هفته بیستم لیگ برتر فوتبال در نشست خبری اظهار کرد: به بازیکنانم افتخار می کنم چرا که شجاعانه، خوب و پرتلاش بازی کردند و من این برد را به کارگران زحمکتش ایران خودرو تقدیم می‌کنم.
وی با اشاره به اینکه بازی بسیار سخت و پرفشاری در برابر فولاد داشتیم افزود: پورموسوی بچه خوزستان است و از فشارهایی که به او وارد می کنند تعجب می کنم در حالی که باید از این مربی جوان حمایت شود.
وی گفت: پورموسوی یک مربی اهوازی است که آینده بسیار درخشانی دارد و با بضاعتی که در اختیار داشته بهترین نتایج را کسب کرده است.
جلالی ادامه داد: در نیمه نخست بازی همه چیز پایاپای بود اما در نیمه دوم از موقعیت های خود بهتر استفاده کرده و پیروز میدان شدیم.
وی در پاسخ به این پرسش که آیا پیکان برای یک امتیاز به اهواز سفر کرده بود افزود: وقتی قرار است که در اهواز مقابل فولاد بازی کنید، ابتدا باید روزنه های نفوذ را شناسایی کرده و با در اختیار گرفتن بازی، از موقعیت های خود بهترین استفاده را کرد. امروز برخلاف نیمه نخست، در نیمه دوم سنجیده تر از حریف بازی کردیم و مزد زحمات خود را گرفتیم.
وی در خصوص مرتضی آقاجان گفت: آقاخان مدت‌ها به دلیل آسیب دیدگی در ترکیب تیم قرار نگرفته بود اما در این دیدار چون به لحاظ بازیکن دچار کمبود بودیم از این بازیکن استفاده کردیم که عملکرد بسیار خوبی داشت.
سرمربی تیم پیکان افزود: با توجه به ظرفیت بالای بازیکنانم، شایستگی آن را داریم که به رتبه های بالای جدول صعود کنیم.
دیدار بین دو تیم فولاد خوزستان و پیکان تهران در هفته بیستم رقابت های لیگ برتر عصر پنجشنبه در ورزشگاه غدیر اهواز، با نتیجه 2 بر یک به سود تیم پیکان به پایان رسید.
9879/ 6037
خبرنگار: محمد شاکری ** انتشار دهنده: عبدالحمید راجیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید