سرمربی والیبال شهرداری ورامین: بازی در تیم ارومیه برای هر کسی آرزوستمجتبی عطار روز یکشنبه در حاشیه بازی تیم والیبال شهرداری ارومیه و شهرداری ورامین در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هواداران ارومیه یکی از زبانزدترین هواداران در والیبال کشور هستند و در شان آن نیست که تیم شهرش دچار بحران شود.
وی ادامه داد: متاسفانه تیم شهرداری ارومیه در این فصل دچار بحران شده و حل این مشکل نیازمند همراهی مسئولان استانی است.
سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین با اشاره به نتایج این دیدار، گفت: این بازی برای تیم ورامین بسیار مهم بود و با تلاش بازیکنان و استقامت آنان نتایج خوبی حاصل شد.
عطار ادامه داد: از هوادارن همیشه در صحنه تیم ورامین تشکر می کنم که در مواقع بحرانی همراه ما بودند و این پیروزی را به هواداران تقدیم می کنم.
ساسان خداپرست، سرمربی تیم شهرداری ارومیه از گفت و گو با خبرنگاران امتناع کرد.
به گزارش ایرنا تیم والیبال شهرداری ارومیه در دیدار هفته بیستم لیگ برتر، مغلوب تیم ‘شهرداری ورامین’ شد تا در یکی دیگر از ناکامی های خانگی اش، هفتمین شکست خود را در دور برگشت این فصل تجربه کند.
تیم شهرداری ارومیه در دیدارهای پیشین خود از تیم های ایرانیان گنبد، شمس، بانک سرمایه تهران، کاله آمل، شهرداری تبریز، شمس، رعد پدافند کاشان، خاتم اردکان بانک سرمایه و شهرداری تبریز شکست خورده و تیم های سارویه ساری، رعد پدافند کاشان، خاتم اردکان یزد، هاوش گنبد کاووس و سارویه 21 را شکست داده است.
نتیجه دیدار تیم شهرداری ارومیه با پیکان تهران و سایپا نیز با رای کمیته انضباطی به سود تیم های پیکان و ساپیا رقم خورده است.
تیم والیبال شهرداری ارومیه در آخرین رده بندی دور برگشت بازی ها با 18 امتیاز در رده دهم قرار دارد.
تیم والیبال شهرداری ارومیه در دیدار بعدی خود در روز پنجشنبه این هفته ، 12 بهمن سال جاری با پیکان تهران دیدار می کند.
8135/ 3072
** خبر: شهین بیدادرس ** انتشار: علیرضا فولادیانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید