رامین بابایی: هاوش گنبد ضعیف ترین بازی خود را به نمایش گذاشترامین بابایی یکشنبه شب پس از بازی در مقابل تیم ساری 21 که در قالب هفته بیستم بازی های لیگ برتر والیبال در گنبد برگزار شد، افزود: تیم ساری 21 بازی خوبی ارائه کرد ولی هاوش گنبد تیم همیشگی نبود و بازی ضعیفی را به نمایش گذاشت و حتی می‌توانم اذعان کنم این بازی، ضعیف ترین بازی تیم در طول این لیگ بود.
وی در ادامه افزود: بازی را بد شروع کردیم و ناهماهنگی و اصطکاک بین بازیکنان در تمام نقاط زمین، چه روی تور و چه اسپک ها کاملاً مشهود بود.
بابایی با اشاره به وضعیت تیم در هاوش در جدول رده‌بندی ابراز داشت: باخت امروز در مقابل تیم ساری وضعیت ما را سخت کرد ولی تلاش خواهیم کرد در بازی های آینده نتایج بهتری کسب کنیم و در همین راستا باید منتظر بازی بعدی باشیم.
سرمربی تیم ساری 21 هم در گفت و گوی پس از بازی با خبرنگاران گفت: با توجه به وضعیت هر دو تیم و در شرایطی که تیم های ته جدولی برای بقا در لیگ برتر می جنگند، بازی کردن در این شرایط سخت است.
بهزاد محمودی افزود: تیم گنبد نیز همچون ما در رده های انتهایی جدول است و از همین رو می دانستیم تمرکز لازم را ندارد و از این روزنه استفاده کردیم و در نهایت توانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم.
سرمربی تیم والیبال ساری 21 با اشاره به آینده این تیم افزود: تمام تمرکز و برنامه ریزی خود را برای حفظ تیم در لیگ برتر استوار ساخته ایم و به پلی آف فکر نمی کنیم و در این زمینه مسئولان استانی هم باید به ما کمک کنند.
به گزارش ایرنا، دیدار دو تیم هاوش گنبد و ساری 21 در هفته بیستم بازی های لیگ برتر والیبال مردان جام شهید محسن حججی، یکشنبه شب در سالن المپیک برگزار گنبد شد که با نتیجه سه بر صفر به سود ساری 21 به پایان رسید.
9433/1860
خبرنگار: علی اصغر قزل سفلو ** انتشار دهنده: تاج محمد شیریانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید