دلیل غیبت سرمربی تیم ملی ایران در رقابتهای فوتبال ساحلی، مشکل شخصی استبه گزارش ایرنا، عباس هاشم پور شامگاه یکشنبه پس از برد شش بر سه ایران برابر اوکراین در جمع خبرنگاران افزود: در اردوی آمادگی تیم ملی در تهران به دلیل مشکلی که برای سرمربی این تیم ایجاد شد وی پس از هماهنگی با فدراسیون راهی برزیل شد.
وی در ارتباط با نحوه بازی ایران در برابر اوکراین ادامه داد: در این بازی تیم ایران به مراتب بازی خوبی نسبت به بازی روز گذشته برابر آذربایجان ارائه کرد.
هاشم پور اضافه کرد: بازیکنان ایران با رعایت نکات فنی در برابر تیم اوکراین به نوعی از آینده درخشان خود و تیم ملی فوتبال ساحلی ایران در این دیدار رونمایی کردند.
وی یادآور شد: اوکراین از تیم های قدر و مطرح اروپاست که در این دیدار در برخی دقایق تیم ملی ایران را تحت فشار قرار داد.
در ارتباط با دیدار تیم های ایران و اسپانیا نیز اظهار کرد: با توجه به اینکه اسپانیا یکی از تیم های مطح دنیا در فوتبال ساحلی است، این بازی سختی خاص خود را دارد.
هاشم پور در ارتباط با هوادارن بوشهری تیم ملی فوتبال ساحلی ایران نیز گفت: بوشهری ها همواره حامی تیم فوتبال ساحلی و تیم ملی هستند و امید می رود با برتری برابر اسپانیا یک قهرمانی شیرین را برای آنها و سایر هم وطنان خود به ارمغان بیاوریم.
در دیگر دیدار امروز، تیم اسپانیا با نتیجه سه بر یک از سد جمهوری آذربایجان گذشت.
روز دوشنبه بعنوان روز پایانی رقابتهای فوتبال ساحلی بین المللی در استان بوشهر تیمهای ‘ایران – اسپانیا’ و ‘اوکراین – جمهوری آذربایجان’ به مصاف هم می روند.
7212/6047**خبرنگار: عبدالصمد شهریاری*انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید