تعویض طلایی برگ برنده سرمربی کاله مازندران در بازی بزرگ هفته بیستم‘ بهروزعطایی’ یکشنبه شب وپس از پیروزی3بر2 تیمش کاله مازندران برابر تیم شهرداری تبریز درهفته بیستم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور درآمل درگفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: پیش بینی یک بازی سخت برابر تیم شهرداری تبریز که شکست های کمتری وعملکرد قابل قبولی در لیگ برتر داشته را می کردیم.
وی ادامه داد : شهرداری درهفته گذشته نیز به حریف خود باخته بود و انتظار هم می رفت که با انگیزه های زیادی برای پیروزی برابر ما ظاهر شود.
سرمربی تیم کاله مازندران با بیان اینکه مطابق انتظار وپیش بینی ها شهرداری تبریز بازی را خیلی خوب شروع کرد و 2 ست بازی را برده بودند ، گفت : با شرایط پیش آمده و دو ستی که به حریف واگذارکرده بودیم، تصمیم به یک جابه جایی وتعویض در یکی از پست ها را داشتم که خوشبختانه جواب خوبی داد و جریان بازی آرام آرام به سود تیم ما تغییر کرد و بازیکنان ما توانستند با حوصله وصبر بیشتری که نشان دادند، بازی را با پیروزی پشت سر گذاشتند.
عطایی با بیان اینکه از عملکرد بازیکنانش در 2 ست اول و دوم راضی نیست ، اما پس از آن، آنها توانستند شایستگی های خودشان را نشان دهند، افزود : از بابت پیروزی در این مسابقه خیلی خوشحالم ، چرا که بازیکنانم امروز ثابت کردند که توانمندی های زیادی دارند که در سخت ترین شرایط هم می توانند کارهای بزرگی انجام دهند.
** غرور کاذب، بلای جان شهرداری تبریز
درهمین حال سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریزهم به خبرنگار ایرنا گفت که بازیکنانش پس از کسب 2 ست پیروزی برابر کاله، دچار غرور کاذب شدند و فکر می کردند که ست سوم این مسابقه را خواهند برد، که این فکر آنها بلای جان تیم و شکست برابر کاله شد.
عادل بناکار افزود : به تیم کاله و کادر فنی این تیم تبریک می گویم، آنها بازی خیلی خوب وجنگده ای را برابر ما به نمایش گذاشتند، و سزاوارانه جشن پیروزی برپا کردند.
وی ادامه داد : بازیکنان ما در دو ست اول ودوم خیلی خوب سرویس زدند و در مقابل دریافت های تیم کاله هم با اشتباهات زیادی در این دو ست همراه بود.
سرمربی تیم شهرداری تبریز گفت : بازیکنان ما فکر می کردند که بازی را 3 بر صفر و به آسانی پیروز خواهند شد ، اما غافل از اینکه بازی والیبال 5 ست دارد و تا آخرین ست باید تلاش و جنگندگی کرد.
بناکار افزود : تیم کاله هم خیلی خوب بازی کرد و سرمربی کاله با نفراتی که در ترکیب تیمش جا به جا کرده بود ، به خوبی جریان بازی را به نفع تیم خودش تغییر داد.
دیدار تیم های کاله مازندران وشهرداری تبریز درچارچوب هفته بیستم این مسابقات یکشنبه شب در سالن ورزشی پیامبر اعظم (ص) آمل برگزار شد که طی آن تیم کاله با نتیجه 3بر 2 میهمان مدعی خود را با شکست بدرقه کردند.
شهرداری تبریز با این شکست با 41 امتیاز از رده دوم به رده سوم جدول سقوط و کاله مازندران با این پیروزی 36 امتیازی شد و در مکان پنجم جدول رده بندی این مسابقات باقی ماند.
خبرنگار : مهدی غلامی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
7327/1654انتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید