ایران شانس نخست قهرمانی رقابتهای فوتبال ساحلی پرشین کاپ استبه گزارش ایرنا، ‘گوهن وارنیتسا’ شامگاه یکشنبه پس از شکست 6 بر 3 تیم فوتبال ساحلی اوکراین برابر ایران در جمع خبرنگاران افزود: در دیدار ایران و اوکراین نمایش قشنگ و جالبی از بازیکنان ایران را دیدم که این امر نشان از آمادگی بالای آنها برای حضور در این رقابت هاست.
وی بیان کرد: بازیکنان ایران از لحاظ فیزیکی و تکنیک فوتبالی نیز در این دیدار نمایشی خیره کننده داشتند و خود را به عنوان شانس نخست قهرمانی مطرح کردند.
وارنیتسا افزود: از ابتدا می دانستیم که برابر ایران و هوادارانش کار بسیار سختی را پیش رو داریم.
وی گفت: در اواخر وقت سوم بازی، اوکراین توانست نمایش بهتری نسبت به حریف قدر خود داشته باشد که با توجه به اختلاف ایجاد شده برای جبران گل های خورده فرصت کافی وجود نداشت.
وارنیتسا در ارتباط با سطح بازی های فوتبال ساحلی پرشین کاپ نیز اظهار کرد: در این تورنمنت گرچه تیم ها بهترین بازیکنان خود را در اختیار ندارند، ولی هر چهار تیم ایران، اوکراین، اسپانیا و جمهوری آذربایجان عملکرد مناسبی دارند.
در دیگر دیدار امروز (یکشنبه) اسپانیا با نتیجه سه بر یک از سد جمهوری آذربایجان گذشت.
روز دوشنبه بعنوان روز پایانی رقابت های فوتبال ساحلی بین المللی در استان بوشهر تیم های ‘ایران – اسپانیا’ و ‘اوکراین – جمهوری آذربایجان’ به مصاف هم می روند.
6047/7212*شبس*1613*خبرنگار: عبدالصمد شهریاری*انتشار دهنده: عبدالله غفاریانتهای پیام /*


شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

پاسخ دهید